Tavolinë mesi set 2 copë, strukturë metalike (imitim druri), melaminë dhe mdf, natyrale/e bardhë, 80 x 80 x H 35 cm; 60 x 60 x H 27 cm

Në stok
Kodi
241372
Special Price 9,990 Lekë Ishte 13,750 Lekë
Ju kurseni 27% ose 3,760 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Seti i tavolinave nga SMART FURNITURE është një mënyrë elegante për të rinovuar dhomën tuaj të ndenjes me një vështrim të përjetshëm dhe bashkëkohor. Një tavolinë e thjeshtë me një model mahnitës e pa krahasueshme. Bëni ambjentin e bukur dhe të përsosur me koleksionin e tavolinave dhe çdo gjë tjeter për ambjentet tuaja vetëm në MEGATEK. Përmasat: 80 x 80 x H 48 cm; 60 x 60 x H 27 cm.
Specifikime teknike
  • Materiali i sipërfaqes: Melaminë dhe MDF
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalike (imitim druri)
  • Ngjyra: Natyrale/e bardhë
  • Nevojitet montim: Po
  • Mënyra e zgjerimit: Jo
  • Marka: Smart Furniture
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë mesi set 2 copë, strukturë metalike (imitim druri), melaminë dhe mdf, natyrale/e bardhë, 80 x 80 x H 35 cm; 60 x 60 x H 27 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved