Tavolinë ngrënie, e zgjerueshme, Andora, melaminë, lisi/grafiti/gri mat, 160x91.5xH76 cm

Në stok
Kodi
213140
28,750 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Tavolina e ngrënies ANDORA karakterizohet nga një dizajn modern me linja të qarta gjeometrike dhe mundësi shtrirjeje. Kombinimi i lisit artizanal të dekorit të drurit, i cili ngjall ngrohtësinë e ambientit, gri grafit, që kontribuojnë në elegancë, e bëjnë këtë tryezë një zgjedhje ideale për dekorimin e dhomës së ngrënies. Është pjesë e sistemit të elementeve të ANDORA-s që plotëson nevojat e jetës së përditshme dhe ambientit.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Lisi/grafiti/gri mat
  • Thellësia: 91.5 cm
  • Materiali i strukturës: Strukturë melaminë
  • Materiali i sipërfaqes: Syprinë melamine (arrë)
  • Nevojitet montim: Po
  • Gjerësia: 160 cm
  • Lartësia: 76 cm
  • Mënyra e zgjerimit: Po
  • Marka: Forma Ideale
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë ngrënie, e zgjerueshme, Andora, melaminë, lisi/grafiti/gri mat, 160x91.5xH76 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved