Tavolinë ngrënie me 6 karrige, strukturë metalike, xham dhe PVC, transparente/arrë, tavolina:150x90xH75 cm; karrigia: 42x44xH94 cm

Out of stock
Kodi
23223
25,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Seti i ngrënies SMART FURNITURE është një mënyrë elegante për të rinovuar dhomën tuaj të ngrënies me një vështrim të përjetshëm dhe bashkëkohore. Karriget e thjeshta me një model mahnitës me kornizë metalike. Bëni ambjentin e bukur dhe të përsosur me koleksionin e seteve të ngrënies SMART FURNITURE. Përmasat: tavolina:150x90 xH75 cm; karrigia: 42x44 xH94 cm
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Transparente/arrë
  • Mënyra e zgjerimit: n/a
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali i strukturës: Metalike
  • Materiali i tavolinës: Glass
  • Marka: Smart Furniture
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë ngrënie me 6 karrige, strukturë metalike, xham dhe PVC, transparente/arrë, tavolina:150x90xH75 cm; karrigia: 42x44xH94 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved