Tavolinë zyre, strukturë alumini (e bardhë), syprinë melamine, lisi, 160x75xH75 cm

Në stok
Kodi
212361
57,250 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Linja të pastra dhe tërheqëse. Është një stil në modë me ngjyra të freskëta për tu kombinuar me idetë tuaja të freskëta të biznesit. i përshtatshëm për çdo arredim dhe i konfigurueshëm për t'u përshtatur me nevojat dhe hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
 • Përfshihet komodina: Jo
 • Lartësia: 75 cm
 • Thellësia: 75 cm
 • Numri i sirtarëve: n/a
 • Materiali i sipërfaqes: Syprinë melamine
 • Ngjyra: Lisi
 • Nevojitet montim: Po
 • Numri i sergjenëve: n/a
 • Gjerësia: 160 cm
 • Materiali i strukturës: Strukturë alumini (e bardhë)
 • Marka: Solenne
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë zyre, strukturë alumini (e bardhë), syprinë melamine, lisi, 160x75xH75 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved