VAJ I KUQ PER MOBILJE

Në stok
Kodi
32592
200 Lekë
Copë (0.25 Litër)
Shpërndaj:
Vaji restaurures per mobilje eshte menyra me naturale e rinovimit nqs nuk deshirohet te perdoren kimikate. Mbron ngjyren, shkeqimin dhe orgjinalitetin e mobiljes
Specifikime teknike
  • Paketimi: 250 ml
  • Marka: MULTICHIMICA
Write Your Own Review
Po vlerësoni:VAJ I KUQ PER MOBILJE
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved