VAJ IMPREGNUES 250ml

Në stok
Kodi
32590
275 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vaji ipreniues per mobilje eshte menyra me naturale e rinovimit nqs nuk deshirohet te perdoren kimikate. Mbron ngjyren, shkeqimin dhe orgjinalitetin e mobiljes
Specifikime teknike
  • Paketimi: 250 ml
  • Marka: MULTICHIMICA
Write Your Own Review
Po vlerësoni:VAJ IMPREGNUES 250ml
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved