Varg dekorues, plastike, lejla, 270 cm

Në stok
Kodi
795557
249 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vargje dhe shiritat e Krishtlindjeve dhe vitit të ri janë produkte të rëndësishme për të dekoruar shtëpinë dhe krijuar një atmosferë festive. Vargjet dhe shiritat e Krishtlindjeve dhe vitit të ri janë detaje të rëndësishme të dekorimit festiv dhe janë të përshtatshëm për të ndihmuar të krijoni një ambient të mrekullueshëm dhe gëzues në shtëpinë tuaj gjatë festave. Mund t'i përdorni me kreativitet për të shtuar magjinë e sezonit festiv në ambientin tuaj. Mundet të dekoroni pemën tuaj apo ambjentin rrethues, dritaret, dyert apo të krijoni një skenë të mrekullueshme.
Specifikime teknike
  • Materiali: plastike
  • Përmasat: 270 cm
  • Ngjyra: lejla
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Varg dekorues, plastike, lejla, 270 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved