Vazo lulesh drejtkëndore, CROWN, plastike, jeshile, 27.8x24.2xH20.1 cm

Out of stock
Kodi
231650
380 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Keto lloja vazo lulesh te dedikuara për vendosjen e tyre ne kangjella, parvazeve te ballkoneve tuaja. Montohet dhe hiqet lehtësisht.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 27.8 cm
  • Thellësia: 24.2 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 20.1 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Ngjyra: Jeshile
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh drejtkëndore, CROWN, plastike, jeshile, 27.8x24.2xH20.1 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved