Vazo lulesh, qeramike, e bardhë / printim shumëngjyrësh, Ø25.5 xH16.6 cm, pjata: Ø31.5 xH3.6 cm

Out of stock
Kodi
231306
2,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja qeramike filxhan FLORANCE me një model argëtues të shndritshëm dhe trëndafila të stampuar mund të spikasë çdo dhomë. Vrima e kullimit parandalon mbi lotim ndërsa pjata mbron sipërfaqet e shtëpisë tuaj. Dizajni modern plotëson një shumëllojshmëri të stileve dekorative. Vazot mund të ekspozohen në mënyrë individuale ose si një koleksion.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë / printim shumëngjyrësh
  • Materiali: Qeramike
  • Përfshihet pjata: Po
  • Lartësia: 16.6 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Diametri: 25.5 cm
  • Marka: Florance
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, qeramike, e bardhë / printim shumëngjyrësh, Ø25.5 xH16.6 cm, pjata: Ø31.5 xH3.6 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved