Zile dere 230V 50-60Hz me rregullim zeri e bardhe

Në stok
Kodi
42230
1,150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Zilja elektrike është një pajisje e domosdoshme në cdo ambjent.Zilja elektrike e Schneider na ofron mundësinë e rregullimit të zërit, ajo punon në tension rrjeti dhe në frekuencë 50-60Hz.Eshte dy modulare dhe në ngjyrë të bardhë.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 4.5cm
  • Materiali: Plastik/baker
  • Gjerësia: 4.5cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Tipi: Zile dere
  • Modeli: Me rregullim zëri
  • Tensioni: 230V
  • Numri i moduleve: 2
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zile dere 230V 50-60Hz me rregullim zeri e bardhe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved