Sinjalizues 230V 50-60Hz me rregullim zeri grafit

Në stok
Kodi
42232
Special Price 1,400 Lekë Ishte 1,950 Lekë
Ju kurseni 28% ose 550 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Zilja elektrike është një pajisje e domosdoshme në cdo ambjent.Zilja elektrike e Schneider na ofron mundësinë e rregullimit të zërit, ajo punon në tension rrjeti dhe në frekuencë 50-60Hz.Eshte dy modulare dhe në ngjyrë grafit.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 4.5cm
  • Materiali: Plastik/baker
  • Gjerësia: 4.5cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Tipi: Zile dere
  • Modeli: Me rregullim zëri
  • Tensioni: 230V
  • Numri i moduleve: 2
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sinjalizues 230V 50-60Hz me rregullim zeri grafit
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved