Celes pulsant 10A me komandim automatik me simbol drite e bardhe

Në stok
Kodi
42206
260 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse kërkoni që instalimet në shtëpitë tuaja të jenë jetëgjata dhe estetike përdorni produktet Schneider.Celësi pulsant Unica 10A me ngjyrë të bardhë,,mund të përdoret për të komanduar ndricimin e shkallës dhe mund të dallohet lehtë nga celësat e tjerë nga simboli i dritës.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 2
  • Modeli: Pulsant
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Çelës
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Thellësia: 3.5cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Celes pulsant 10A me komandim automatik me simbol drite e bardhe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved