Derë e brëndëshme druri, pa paturë, contemporany1, me hapje majtas dhe djathtas 80x205 cm, gjerësi kase 15 cm, ngjyrë e bardhë

Out of stock
Kodi
32775
28,800 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Përdorini këtë derë druri për të zbukuruar shtëpinë tuaj. Kjo derë është për ju që kërkoni të keni produkte druri . Prania e saj do të ndryshoje komplet pamjen e shtëpisë suaj.
Specifikime teknike
 • Paketimi: Me komponent
 • Përfshihen menteshat: Jo
 • Trashësia: 40mm
 • Stili: Klasik
 • Modeli: Me dizenjo
 • Materiali: Dru masiv
 • Tipi: Derë Druri
 • Lartësia: 2050mm
 • Aksesorët e përfshirë: Jo
 • Gjerësia: 800mm
 • Marka: MADEIRA DO BRASIL
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Derë e brëndëshme druri, pa paturë, contemporany1, me hapje majtas dhe djathtas 80x205 cm, gjerësi kase 15 cm, ngjyrë e bardhë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved