Diluent sintetik, 0.5 l

Në stok
Kodi
605611
295 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dilyent për bojëra sintetike, 0.5 Lt. Përdoret për të holluar bojërat e vajit sintetike, bojërat kundër ndryshkut dhe për heqjen e shtresave të silikonit. Ka shpejtësi avullimi të mesme, të ulët dhe mban erë të lehtë. Rrit shkëlqimin në shtesën e fundit të bojës.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 0.5 L
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Diluent sintetik, 0.5 l
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved