Dollap rrobash, KARL, melaminë, white, 223.5x55.5xH206 cm

Në stok
Kodi
211389
64,750 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Dollap i përshtatshem në çdo pjesë të shtëpisë. Mund te përdoret i vetëm ose i kombinuar me produkte të tjera. Finitura e ngrohtë lisi dhe e bardha me shkëlqim harmonizojnë natyrshëm me çdo dekor. Tubi metalik është ideal për varjen e xhaketave, palltove dhe veshjeve të tjera. Ndërsa sergjeni i siperm i fiksuar dhe sergjenët anësor jane idealë per mbajtjen e kapelave, shalleve dhe sendeve të tjera të vogla. Funksional dhe tërheqës me stil bashkëkohor dhe modern, ky dollap është i sigurt që përmirëson pamjen e çdo ambjenti në shtëpinë tuaj.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 55.5 cm
  • Numri i sergjenëve: 7
  • Ngjyra: E bardhë
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali: Melaminë
  • Lartësia: 206 cm
  • Numri i sirtarëve: 0
  • Gjerësia: 223.5 cm
  • Marka: Forma Ideale
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dollap rrobash, KARL, melaminë, white, 223.5x55.5xH206 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved