Eleminues insektesh, Grundig, 1W, 230 V, 500 V, 23x15x10 cm

Në stok
Kodi
802282
Vlerësimi:
100 % of 100
Special Price 990 Lekë Ishte 1,490 Lekë
Ju kurseni 34% ose 500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Drita ultravjollcë e eleminuesit të insekteve Grundig tërheq mushkonjat, mizat dhe insektet e tjera. Ekstraktuesi pastaj i vret ato kur bien në kontakt me rrjetin e tensionit të lartë. Pa helm, gaz ose erë të pakëndshme. Insektet e vrara mblidhen në fund të llambës së eleminuesit të insekteve. Funksionon në 230 volt dhe përdor vetëm 1 vat. Mund të varet ose të përdoret në këmbë .
Specifikime teknike
 • Tensioni: 230 V
 • Tipi: Eleminues insektesh
 • Përmasat: 23x15x10 cm
 • Fuqia: 1 W
 • Marka: Dunlop
Customer Reviews
 1. 100%
  Shume i mire si produkt
  Me pelqen si produkt

  Vlerësuar nga Arsila

  Posted on

Write Your Own Review
Po vlerësoni:Eleminues insektesh, Grundig, 1W, 230 V, 500 V, 23x15x10 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved