Gardërobë e hapur, strukturë metalik i lyer (zezë), sergjen melamine, arrë, 210x40xH190 cm

Në stok
Kodi
241209
Special Price 17,550 Lekë Ishte 27,590 Lekë
Ju kurseni 36% ose 10,040 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sillni dizajnin modern në hapësirën tuaj me këtë raft. Ju mund ta përdorni atë për një organizim të sendeve në çdo vend në dhomën tuaj, duke përmirësuar pamjen e saj si dhe duke treguar librat tuaj të preferuar, aksesorët e tjerë dekorative për hapësirën tuaj. Ky raft mund të jetë përshtatja e përkryer për shtëpinë tuaj.
Specifikime teknike
  • Numri i sirtarëve: 0
  • Sergjenët e lëvizshëm: Jo
  • Thellësia: 40 cm
  • Ngjyra: Arrë
  • Nevojitet montim: Po
  • Materiali i strukturës: Strukturë metalik I lyer (zezë)
  • Gjerësia: 210 cm
  • Lartësia: 190 cm
  • Numri i sergjenëve: 8
  • Marka: MEGATEK
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gardërobë e hapur, strukturë metalik i lyer (zezë), sergjen melamine, arrë, 210x40xH190 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved