Kapak 3 module unica top/alumin metalik

Në stok
Kodi
42369
1,530 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kapaku Unica Top I Schneider prej metali është një produkt cilësor dhe estetikë, duke qenë në ngjyrë alumini ai mund të kombinohet mjaft mirë dhe mjaft lehtë me ngjyrat e ambjentit tuaj duke e bërë atë mjaft elegant. Eshtë I përshtatshëm nëse do të vendosni tre module.
Specifikime teknike
  • Modeli: Unica Allegro
  • Numri i moduleve: 3
  • Materiali: Metal
  • Tipi: Kapak
  • Thellësia: 0.5cm
  • Gjatësia: 11.8cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak 3 module unica top/alumin metalik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved