Prize data infraplus cat 5 UTP 1M alumin

Në stok
Kodi
42219
Special Price 1,350 Lekë Ishte 1,605 Lekë
Ju kurseni 16% ose 255 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse kërkoni që instalimet në shtëpitë tuaja të jenë jetëgjata dhe estetike përdorni produktet Schneider. Priza RJ45 përdoret për të lidhur kompjuterin tuaj në rrjet nëpërmjet kabllit cot 5 UTP.Ngjyra alumin bën që kjo prizë të kombinohet me ngjyra të ndryshme kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 1
  • Modeli: RJ45
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Prizë
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Thellësia: 3.5cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prize data infraplus cat 5 UTP 1M alumin
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved