Kapak dhe suport 3 modular me ngjyre CHAMPAGNE EU energy

Në stok
Kodi
42706
160 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë dhe pamjen e dëshiruar.Kapaku EU Energy përfshinë edhe suportin, është plastikë rezistent dhe tre modularë (mund të vendoset një shuko plus një celës ose plus prizë bivalente).Ka një pamje fine dhe duke qenë në ngjyrë shampanje mund të kombinohet me ambjente të ndryshme.
Specifikime teknike
  • Numri i moduleve: 3
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kapak dhe suport
  • Aksesorët e përfshirë: Vidat
  • Gjatësia: 11.6cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak dhe suport 3 modular me ngjyre CHAMPAGNE EU energy
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved