Kapak te mbuluar dhe suport 2 modular i bardhe me kornize Gri

Në stok
Kodi
42710
70 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë dhe pamjen e dëshiruar. Nëse ju I keni instalimet tuaja me kuti shpërndarëse rrethore ju mund të përdorni kapakët EU Energy posacërisht për këtë linjë të cilët përfshijnë dhe suportin.Duke qënë të bardhë me kornizë gri pamja e tyre është mjaft fine.
Specifikime teknike
  • Numri i moduleve: 4
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Kapak dhe suport
  • Aksesorët e përfshirë: Vidat
  • Gjatësia: 8cm
  • Gjerësia: 8cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kapak te mbuluar dhe suport 2 modular i bardhe me kornize Gri
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved