Krem hidratues intensiv për duart dhe trupin, Swiss Image, 75 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810256
599 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
I pasuruar me ujë Alpine Glacier & vaj bajame të ëmbël, krem zviceran Imazh intensiv ushqyes për duar dhe trup me formulën e tij lehtësisht absorbuese por intensive për lëkurën e thatë, hidraton thellë dhe ushqen lëkurën duke e lënë atë të butë, të lëmuar dhe të butë gjatë gjithë ditës. E pershtatshme per tu aplikuar ne duar dhe ne trup.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 75 ml
  • Paketimi: 1 cope
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krem hidratues intensiv për duart dhe trupin, Swiss Image, 75 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved