Pllakë ABB, 4P, (e bardhë)

Në stok
Kodi
43641
175 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Kapaku me ngjyrë të bardhë dhe prej materiali plastike rezistente do të ishte zgjedhja ideale për të kompletuar ambientet tuaja. Ai ka një dizenjo të thjeshtë dhe tërheqëse që kombinohet lehtë me elementë të tjerë dekorartivë.
Specifikime teknike
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik
  • Paketimi: 1
  • Trashësia: 8mm
  • Tipi: Pllake ABB 4P Bardhe
  • Gjerësia: 9
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pllakë ABB, 4P, (e bardhë)
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved