Mobilje televizori dhe ekspozitor, Flores, melaminë dhe metal, lisi, 229.5x35xH183 cm

Në stok
Kodi
243462
Special Price 27,990 Lekë Ishte 39,990 Lekë
Ju kurseni 30% ose 12,000 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Mobilje televizori dhe ekspozitori FLORES, në kombinimin e dekorit artizanal të lisit dhe dekorit të ngjyrës së karbonit, është një zgjidhje moderne dhe funksionale për rregullimin e ambientit të dhomës së ndenjes. Ai përbëhet nga një pjesë e hapur me tre rafte, një pjesë e mbyllur me rafte xhami dhe një ballore xhami me kornizë MDF dhe xham parsol, si dhe tre pjesë ndarëse të mbyllura të poshtme me funksionalitet të theksuar. Mobilja e televizorit Flores i përshtatet një televizori deri në 50". Mundësia e shtimit të ndriçimit LED është një tjetër përfitim që kontribuon në theksimin e linjës estetike të mobiljes FLORES.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Lisi
  • Materiali: Melaminë dhe metal
  • Thellësia: 35 cm
  • Lartësia: 183 cm
  • Gjerësia: 229.5 cm
  • Marka: Forma Ideale
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mobilje televizori dhe ekspozitor, Flores, melaminë dhe metal, lisi, 229.5x35xH183 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved