Myshk artificiale, plastike, jeshile, H5 cm

Në stok
Kodi
231814
345 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bukuria e vërtetë e luleve artificiale është se zgjasin përgjithmonë, nga sezoni në sezon në lulëzim të përsosur pa përkujdesje . Në Megatek ne jemi të pasionuar për të imituar natyrën me saktësi absolute, dhe kjo është arsyeja pse ne i studiojmë lulet dhe bimët natyrale si referencë për çdo dizajn. Lulet artificiale janë një mënyrë e thjeshtë për të mbushur shtëpinë tuaj me lule apo dekoruar ambjentet tuaja në raste festash.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Lartësia: 5 cm
  • Materiali: Plastike
  • Marka: Happy Deco
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Myshk artificiale, plastike, jeshile, H5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved