Pjatë vazo lulesh drejtkëndore, LOFLY, plastike, gri, 31.5x92xH5.9 cm

Në stok
Kodi
231155
Special Price 795 Lekë Ishte 1,350 Lekë
Ju kurseni 41% ose 555 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te Ngrohtin dhe te Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike si dhe është e riciklueshme (përdoret për vazo kod: 230973)
Specifikime teknike
  • Lartësia: 5.9 cm
  • Gjerësia: 31.5 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Thellësia: 92 cm
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Gri
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë vazo lulesh drejtkëndore, LOFLY, plastike, gri, 31.5x92xH5.9 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved