Prize shuko e kuqe 2P + T

Në stok
Kodi
44222
495 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse kërkoni që instalimet në shtëpitë tuaja të jenë jetëgjata dhe estetike përdorni produktet Schneider. Priza shuko Unica Top dy polare + tokëzim është zgjidhja ideale për të lidhur produkte të ndryshme në rrjet.Ngjyra e kuqe.
Specifikime teknike
  • Modeli: Shuko
  • Thellësia: 3.5cm
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Prizë
  • Tensioni: 250V
  • Gjerësia: 4.5cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Numri i moduleve: 2
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prize shuko e kuqe 2P + T
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved