Raft dosjesh, strukturë melamine, kanata xham temperuar, arrë, 80x40xH200 cm

Në stok
Kodi
212635
32,750 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Harmonizoni dekorin e shtëpisë tuaj me kabinetin në stilin bashkëkohor. Një kabinet funksional me 3 sergjenë që mund të vendosni dhe të sistemoni skedarët ose dosjet tuaja. Kanatat prej xhami të temperuar e bëjnë të duket bukur si dhe japin siguri për dokumentet tuaja.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Arrë
  • Materiali i strukturës: Strukturë melamine
  • Materiali i sipërfaqes: Syprinë melamine
  • Thellësia: 40 cm
  • Gjerësia: 80 cm
  • Lartësia: 200 cm
  • Marka: Solenne
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft dosjesh, strukturë melamine, kanata xham temperuar, arrë, 80x40xH200 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved