Rulon për lyerje siperfaqe muri me mbrojtese plastike Përmasa: 22cm

Në stok
Kodi
110098
2,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Rulon profesional I shtohet games se veglave te lyerjes . Ky rulon është I lehte, lyen shpejt dhe lehtesisht I përdorshem. Ajo qe e ben te vecante kete produkt eshte plastika mbrojtese e cila mundeson perdorimin e ketij produkti gjate pa patur nevoje te lahet. Ruan rulonin deri ne 14 dite. Ky është I përshtashem për cdo sipërfaqe dhe për vende te vogla. përdoret për te lyer kuzhina, banjo, korridore, mobilje druri etj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Masa: 22cm
  • Marka: Nespoli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rulon për lyerje siperfaqe muri me mbrojtese plastike Përmasa: 22cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved