Sistem freskues me uje ne forme avulli, Materiali:PE/PP, Permasa 7.5m

Në stok
Kodi
76392
2,990 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Sistem spërkatës uji në formë avulli, PE- PP, 7.5 m. Ky është një produkt që i shtohet ditëve të nxehta duke i bërë ato më të këndshme. Me një instalim shumë të lehtë dhe shumë praktik në çdo ambient tuajin të jashtëm. Bën të mundur krijimin e avullit të ujit për të freskuar rreth jush në ditë të nxehta. I përbërë nga tetë rakorderi që punojnë nën një presion normal pune.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Përmasat: 7.5 m
  • Materiali: Polipropilen
  • Gjatësia: 7.5m
  • Marka: Green Seasons
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sistem freskues me uje ne forme avulli, Materiali:PE/PP, Permasa 7.5m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved