Transportues vazo lulesh, max 60 kg, metalike, argjendi, Ø30 xH7 cm

Në stok
Kodi
231285
1,750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Transportuesi ka rrota qe levizin ne drejtime te ndryshme; Eshte teper e lehte; Reziston te Ngrohtin dhe te Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalike
  • Lartësia: 7 cm
  • Nevojitet montim: Jo
  • Diametri: 30 cm
  • Ngjyra: Argjendi
  • Marka: Pircher
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Transportues vazo lulesh, max 60 kg, metalike, argjendi, Ø30 xH7 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved