Tub 1m PVC I bardhe 12x1.5mm

Në stok
Kodi
330779
410 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil tub. Ai mund të përdoret për punime te ndyrshme sidomos per sistemet elektrike. Profili është në material pvc dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditjeve mekanike dhe gërvishtjeve.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 100cm
  • Materiali: PVC
  • Masa: 12x1.5mm
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub 1m PVC I bardhe 12x1.5mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved