Vazo lulesh, katrore, COUBI ORCHID, polisterinë, transparente, 13.2x13.2xH16.5 cm, 1.6 lt

Në stok
Kodi
232308
275 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vija dekorative e mbulesave të vazove të orkideve Coubi është një tërheqës për syrin me formën e saj të thjeshtë, moderne dhe sipërfaqen transparente, duke bërë të mundur pamjen e orkideve nga rrënjët e tyre deri tek lulet e saj.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 13.2 cm
  • Thellësia: 13.2 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 16.5 cm
  • Kapaciteti: 1.6 lt
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Ngjyra: Transparente / jeshile
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, katrore, COUBI ORCHID, polisterinë, transparente, 13.2x13.2xH16.5 cm, 1.6 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved