Vazo lulesh katrore, RATO LOW, plastike, e bardhë, 17x17xH17 cm

Në stok
Kodi
231040
475 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 17 cm
  • Thellësia: 17 cm
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 17 cm
  • Kapaciteti: 3 lt; 4 lt
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: E bardhë
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh katrore, RATO LOW, plastike, e bardhë, 17x17xH17 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved