Vazo lulesh, rrethore, GEA, pp, kafe, Ø16 xH15 cm, 2,4 lt

Në stok
Kodi
232322
399 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazot e luleve janë si rroba për bimët tuaja. Zgjidhni diçka të këndshme dhe të modës dhe shkoni me madhësinë e duhur dhe ngjyrën e duhur. Përmirëso lulëzimin e mbjelljeve me këtë vazo me dizenjo klasike. Çmim i arsyeshëm me një stil dekorativ kjo vazo sjell gjallëri në ambientet tuaja.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: PP
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Lartësia: 15 cm
  • Kapaciteti: 2,4 lt
  • Diametri: 16 cm
  • Marka: Drina
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, rrethore, GEA, pp, kafe, Ø16 xH15 cm, 2,4 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved