Vazo lulesh rrethore, RATO TUBUS, plastike, e bardhë, Ø30 xH57.2 cm, 15 lt; 27 lt

Në stok
Kodi
231070
3,150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazo për perdorim ne ambjente te mbyllura/shtepie dhe ambjente te jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston te nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk permban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 57.2 cm
  • Kapaciteti: 15 lt; 27 lt
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: E Bardhë
  • Diametri: 30 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, RATO TUBUS, plastike, e bardhë, Ø30 xH57.2 cm, 15 lt; 27 lt
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved