Vazo lulesh rrethore, SANDY BOWL, plastike, e bardhë, Ø37 xH21 cm, 9 lt

Në stok
Kodi
231928
2,150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Koleksioni SANDY pasqyron dritën dhe ekspozon strukturën e bukur. Modeli origjinal dhe unik jep një ndjesi të grohte dhe familjar. Eshte nje vazo dekorative me një finiture elegante.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Lartësia: 21 cm
  • Kapaciteti: 9 lt
  • Diametri: 37 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, SANDY BOWL, plastike, e bardhë, Ø37 xH21 cm, 9 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved