Vazo lulesh, rrethore, TUBUS SLIM, plastike, bronzi, Ø40 xH76.2 cm, 35 lt / 64 lt

Në stok
Kodi
232302
7,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një stil i sofistikuar i kombinuar me dinamikën e dritës. Ai përfshin një vazo të brendshm i cili zvogëlon sasinë e dheut të nevojshëm. Vazo për perdorim në ambiente të mbyllura/shtëpie dhe ambiente të jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston të nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk përmban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 76.2 cm
  • Kapaciteti: 35 lt / 64 lt
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Bronzi
  • Diametri: 40 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, rrethore, TUBUS SLIM, plastike, bronzi, Ø40 xH76.2 cm, 35 lt / 64 lt
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved