Vazo lulesh, set 2 copë, druri, natyrale, 24x24xH41 cm; 32x32xH63 cm

Out of stock
Kodi
232258
8,350 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Edhe pse vazoja e ka pamjen autentike te vazove të thurura ajo ka nje jetëgjatësi shumë më të gjatë. Vazoja e thurur vjen në një varietet të gjerë të modeleve të ndryshme, nga modele katrore dhe drejtkëndore në ato të rrumbullakëta. E pastër dhe e qëndrueshme për ambiente të brendshme si zyra. Mbjellësi plastik i ricikluar nuk ka vrima kullimi, kështu që basenet/pjatat e shëmtuara janë të panevojshme. Idealisht e përshtatshme për kopshte dhe tarraca, pasi punimet e xunkthit nuk vijnë në kontakt me sipërfaqet e jashtme. Seti përfshin: 24x24xH41 cm; 32x32xH63 cm
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Natyrale
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Materiali: Druri
  • Kapaciteti: n/a
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, set 2 copë, druri, natyrale, 24x24xH41 cm; 32x32xH63 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved