Bashkues i galvanizuar me lidhes gome 3/4" PN 16

Në stok
Kodi
10524
1,560 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bashkuesit e gomës janë gjerësisht të përdorshme në industrinë e sotme në bashkimet midis rakorderive të ndryshme dhe tubave të ujit. Ata sigurojnë presion më të madh, rezistencë në temperatura dhe në lëvizje, gjithashtu ndihmojnë në kontrollin e goditjeve dhe transmetimit të zhurmës. Forma sferike lejon presionin të ushtrohet vetëm në mënyrë uniforme dhe në të gjitha drejtimet, duke reduktuar kështu forcën e ushtruar mbi linjat e tubacioneve dhe pajisjeve.
Specifikime teknike
  • Masa: 3/4 "
  • Materiali: Celik I galvanizuar+gome
  • Presioni: 16 Bar
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bashkues i galvanizuar me lidhes gome 3/4" PN 16
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved