Filter bronxi 1.1/2".PN20. Permasa: 1.12.7mm.

Në stok
Kodi
10232
930 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Filter bronxi 1.1/2".Filterat jane nje element mjaft I rendesishem,jo vetem per sigurine e ujit (qe eshte dhe fuksioni primar I tyre) por dhe per te rritur jetegjatesine e rrjetit.Materiali prej bronxi nuk ndikon ne cilesine e ujit.
Specifikime teknike
  • Materiali: Bronz
  • Gjatësia: 106mm
  • Tipi: Aksesore hidraulike
  • Forma: Kendore
  • Diametri në dalje: 1-1/2"
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Filter bronxi 1.1/2".PN20. Permasa: 1.12.7mm.
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved