Kuti shperdarese T3 me kapak

Në stok
Kodi
42569
40 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kutite shperndarese mundesojne monitorim me te mire te rrjetit dhe shtimin e linjave te reja,kapaku mundeson aksesimin ne cdo situate pa ndikuar ne shkallen e sigurise.
Specifikime teknike
  • Modeli: Jo fleksibël
  • Materiali: Plastike
  • Tipi: Kuti shërndarëse me kapak
  • Lartësia: 4cm
  • Gjerësia: 11.5cm
  • Gjatësia: 11.5cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti shperdarese T3 me kapak
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved