Prizë TV, individuale, 2M, mashkull, (e bardhë)

Në stok
Kodi
42221
Special Price 640 Lekë Ishte 730 Lekë
Ju kurseni 12% ose 90 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse kërkoni që instalimet në shtëpitë tuaja të jenë jetëgjata dhe estetike përdorni produktet SCHNEIDER. Priza e televizorit SCHNEIDER nuk lejon që të ketë humbje sinjali dhe bën qe televizori juaj të ketë pamje më të qartë, është dy modulare dhe është mashkull. Ngjyra e bardhë bën që kjo prizë të kombinohet me çdo ngjyrë kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 2
  • Modeli: Prizë TV mashkull
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Prizë
  • Gjerësia: 4.5cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Thellësia: 3cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prizë TV, individuale, 2M, mashkull, (e bardhë)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved