Prizë telefoni RJ11, me kater kontakte, 1 m, (e bardhë)

Në stok
Kodi
42224
650 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse kërkoni që instalimet në shtëpitë tuaja të jenë jetëgjata dhe estetike përdorni produktet SCHNEIDER. Priza e telefonit RJ11 UNICA TOP SCHEINDER nuk lejon që të ketë humbje sinjali. Është një modulare dhe në ngjyrë të bardhë.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 1
  • Modeli: RJ11
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Prizë
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Thellësia: 2cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prizë telefoni RJ11, me kater kontakte, 1 m, (e bardhë)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved