Prize rrjeti kanaline 45x45

Në stok
Kodi
45619
Special Price 80 Lekë Ishte 120 Lekë
Ju kurseni 33% ose 40 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Aksesore per sistemet e instalimit me kanaline te ekspozuar,per shkalle me te larte sigurie dhe per estetike te garantuar.
Specifikime teknike
  • Modeli: Per kanaline
  • Materiali: Plastike
  • Tipi: Elektrik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prize rrjeti kanaline 45x45
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved