Prize telefoni RJ11 ngjyre e bardhe 1M

Në stok
Kodi
42680
380 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë e dëshiruar.Kjo prizë telefoni nuk lejon që të ketë humbje sinjali, është një modulare dhe në ngjyrë të bardhë.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 1
  • Modeli: RJ11
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Prizë
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.3cm
  • Thellësia: 2cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prize telefoni RJ11 ngjyre e bardhe 1M
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved