Rulon me bisht për lyerje me bojëra uji Përmasa:11cm

Në stok
Kodi
110069
790 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Rrul për lyerje, është ideale për profesionistet. përdoret per aplikime te zakonshme apo te vecanta. Rruli është e përbere nga strukture tekstile le me densitet të lartë. është ideale për lyerje te sipërfaqeve druri dhe muri. Përdoret për aplikimin e bojrave me baze uji ne hapesira me veshtiresi aksesi.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Masa: 11cm
  • Marka: Nespoli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rulon me bisht për lyerje me bojëra uji Përmasa:11cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved