Tapë zingato, 1", femër

Në stok
Kodi
10377
90 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tapë, 1", femër. Përdoret për instalimet e linjave të ujit të pijshëm, të linjave të ujrave industriale, të linjave për transport karburanti etj. Tapa me fileto femër bën të mundur mbylljen fundore të tubave të rrjetit. E prodhuar me standarte të larta, zinkimi e bën atë më të qëndrueshëm ndaj agjentëve atmosferikë dhe korrozionit. Projektuar për t'i bërë ballë presionit deri në 25 Bar. Rekomandohet për instalimet sipërfaqësore të jashme.
Specifikime teknike
  • Masa: 1"
  • Materiali: Celik I galvanizuar
  • Presioni: 25 bar
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapë zingato, 1", femër
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved