Tub PVC, fleksibël, i rëndë, D20 m

Në stok
Kodi
43699
3,690 Lekë
Bobinë (100 Metër Linear)
Shpërndaj:
Tub PVC, fleksibël, i rëndë, D20 m. Tubat elektrikë ofrojnë estetikë dhe shpejtësi në instalim, rezistent dhe shumë fleksibël. Të përshtatshëm për përdorim civil dhe industrial.
Specifikime teknike
  • Materiali: PVC
  • Tipi: Tub PVC fleksibel I rende D20m
  • Diametri: 20mm
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub PVC, fleksibël, i rëndë, D20 m
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved