Celes deviat ngjyre gri grafit 10AX 250V me tregues

Në stok
Kodi
42686
165 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë e dëshiruar.Çelësi devijat mund të përdoret për të komanduar pajisjte të ndryshme elektroshtëpiake ose ndricimin nga dy pozicione të ndryshme.Ky celës është i pajisur me një llambë e cila na tregon nëse celësi është takuar apo stakuar.Duke qenë në ngjyrë gri krijonë mundësinë e kombinimit me disa ngjyra kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 1
  • Modeli: Deviat
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Çelës
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.3cm
  • Thellësia: 4.7cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Celes deviat ngjyre gri grafit 10AX 250V me tregues
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved